NARTY 4-5.02.2017 – Białka Tatrzańska

NARTY 4-5 luty (2 dni) – PILOT: Bronisława Urbanek

GODZ 5:30 – Wyjazd 59 uczestników prosto do Białki Tatrzańskiej na Kotelnicę oraz baseny termalne Bania. Autokar jedzie przez Słowację.
GODZ 9:30 – przyjazd na parking pod Kotelnicą. Trzy postoje na trasie spowodowane kłopotami z pęcherzem paru osób. Kierowca po przyjeździe wyniósł 2 reklamówki puszek po piwie. Panowie przy ponownym zapisie na wycieczkę chyba będą musieli przedstawić zaświadczenie od urologa. To nie jest żart bo jest to zejście poniżej pewnego poziomu. Jest to brak szacunku dla innych uczestników wyjazdu wśród których są też dzieci.
II dzień GODZ 9:30 – cała grupa po śniadaniu wykwaterowana. Część pojechała busikiem do Zakopanego pozostali na Białkę. Po wczorajszych uwagach rodziny uczestników interweniowały u nich osobiście. Jeszcze raz przypominamy że w autokarze jest oprócz 4-5 ,,dobrze bawiących się” osób 50 innych którzy wykorzystują ten czas na wypoczynek. Pragniemy tylko wyjaśnić że uwagi padły jednak na podatny grunt i zrozumienie.GALERIA

1 Comment

  1. turirek says:

    STAŁY UCZESTNIK
    Edytuj
    Przy następnych zapisach uczestników należy zwrócić uwagę na cel wyjazdu,już kiedyś przerabialiśmy ten temat, hulaszcze wyjazdy należy organizować sobie indywidualnie,nie uczmy nasze dzieci jak mają wyglądać wycieczki w otoczeniu piwa, wódki i zataczających się ludzi nie wszystkich to bawi.
    Wszyscy lubimy zabawę ale są granice i miejsca na pewno nie jest to autokar. Przykładowo w W .Brytani do 18 roku życia nie wolno nawet wejść do pubu bo młodzież nie powinna oglądać pijących itp. a tu mają to w cenie wycieczki. Zastanówmy się wszyscy co robimy jak do tej pory było w miarę dobrze więc niech tak zostanie stanowcze podejście do spożywania alkoholu w podróży nie przyniesie wam ujmy.

Dodaj komentarz