Dzień Kobiet bez szpilek 11-12 marzec

Dzień Kobiet w Tatrach

Za nami cudowny, bogaty we wrażenia weekend (11-12 marca). Wyjazd w Tatry ze Stowarzyszeniem Turystyka i Rekreacja będziemy długo wspominać. Dla wielu dziewczyn z Drużyny „Kobiety na 5+” to pierwsza wycieczka w Tatry, dzięki naszej przewodniczce Marioli Łanucha, która uruchomiła w nas najpierw pokłady wyobraźni, dodawała nam sił słowami, że jest z nas dumna, zakochałyśmy się najpierw we mgle,  a potem w Tatrach, tak po prostu.

Było pięknie, radośnie, wesoło, kolejny raz przekonałyśmy się, że trzeba znaleźć czas, że ten czas spędzony w towarzystwie wspaniałych kobiet jest bezcenny. Opiekowała się nami Pani Barbara Poloczek, po matczynemu, mądrze, opowiadała, pilnowała, wspierały ją fantastyczne kobiety.

Spotkałyśmy „stare” znajome i poznałyśmy fajne babeczki, bawiłyśmy się w szałasie do północy, nasza Basia Myśliwiec (Senioritka) i Ewelina Auguścik (Ruda) zadbały o stronę intelektualną w szałasie u pani Marii, która nas świetnie nakarmiła. No cóż, ja dziękuję w imieniu mojej kochanej Drużyny  „Kobiety na 5+”, fajnie Ania Gnaś, że pomyślałaś o koleżankach, dziękujemy panie Bolesławie za cierpliwość w procesie rekrutacji, dziękujemy wszystkim koleżankom za wspólną, świetną przygodę. Nadal czuję się ceprem, ale będę wracać w Tatry, mam nadzieję, że z Wami. HejGALERIA

 

Dodaj komentarz